Pasja i profesjonalizm

TURNUSY 2020 - ZAPRASZAMY!!!

Wielu z Was dzwoni do nas z pytaniami: Jak sytuacja? Czy turnusy się odbędą?
Niezmiennie zakładamy, że tak. Na pewno bardzo byśmy tego chcieli i wierzymy, że damy radę je zorganizować. Pracujemy zgodnie z planem i zamierzamy rozpocząć sezon letni 28-go czerwca.

Na chwilę obecną zakładamy też, że zrealizujemy całość programu zgodnie z ofertą. Nie mamy oczywiście takiej pewności, jednak ze względu na jeszcze długi czas do rozpoczęcia turnusów, nie mamy podstaw do wprowadzania już dzisiaj konkretnych zmian czy ograniczeń w programach. Wszelkie decyzje musimy podejmować na podstawie racjonalnych przesłanek, aktualnych w momencie rozpoczęcia wyjazdu.

Sytuacja w ostatnich dniach nastraja nas bardzo pozytywnie. Zostały otwarte hotele i inne ośrodki. Powoli zaczynają działać żłobki i przedszkola, jak również prywatne poradnie i gabinety terapeutyczne. Są firmy, które już w najbliższych dniach zamierzają zorganizować swoje turnusy rehabilitacyjne. Bardzo powoli zaczynamy wracać do "normalności". Jest oczywiście jeszcze wiele ograniczeń, jednak w najbliższych tygodniach mają być one stopniowo znoszone.

Cały czas na bieżąco śledzimy aktualną sytuację oraz wszelkie zalecenia wydawane przez rząd i służby sanitarne. Oczywiście będziemy się do nich stosować na wszystkich naszych wyjazdach. Chcemy abyście po miesiącach przebywania w izolacji mogli cieszyć się zasłużoną chwilą odpoczynku, ale odpoczynku w możliwie bezpiecznych warunkach.

Trzymajcie za nas kciuki!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.